Skip to content
Попередження про посилення дощів в Таїланді у найближчий тиждень

Метеорологічний департамент Таїланду попереджає про посилення дощів на більшій частині території країни в період із 3 по 7 жовтня.

Окреме попередження про можливі повені та зсуви ґрунту діє в провінціях Чіангмай, Так, Кампхенг Пхет, Лампун, Лампанґ і Пхре.
 
За даними Департаменту із запобігання та пом'якшення наслідків стихійних лих (DDPM), з 26 вересня по 2 жовтня через чисельні повені постраждали 24 423 домогосподарств у десяти провінціях.
 
На фото наслідки повеней на півночі Таїланду минулими вихідними.
наслідки повеней на півночі Таїланду минулими вихідними.На фото наслідки повеней на півночі Таїланду минулими вихідними.На фото наслідки повеней на півночі Таїланду минулими вихідними.На фото наслідки повеней на півночі Таїланду минулими вихідними.На фото наслідки повеней на півночі Таїланду минулими вихідними.На фото наслідки повеней на півночі Таїланду минулими вихідними.На фото наслідки повеней на півночі Таїланду минулими вихідними.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields