Skip to content
Рівень забруднення повітря у Бангкоку

Департамент контролю за забрудненням (PCD) попередив жителів Бангкока та кількох сусідніх провінцій про погіршення якості повітря в найближчі кілька днів.

За прогнозами спеціалістів, рівень забруднення повітря частинками PM2,5 зросте до небезпечно помаранчевого рівня, починаючи з п'ятниці до неділі.

Погана якість повітря пов'язана зі зменшенням кількості опадів та холодним фронтом, що може призвести до поганої циркуляції повітря та накопичення пилу PM2,5 в атмосфері.

Жителям Бангкока, Самут Пракана, Самут Сакхона, Накхон Патома, Патхум Тхані та Нонтхабурі рекомендовано перевіряти якість повітря, скоротити активність на відкритому повітрі та в разі потреби носити захисні маски.

Всім, хто відчуває такі симптоми, як кашель, утруднене дихання, подразнення очей, здавлення у грудях, головний біль, порушення серцебиття, нудота чи втома, рекомендується звернутися до лікаря.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields