Skip to content
Рейд у бар Level 9 у Чіангмаї

У Чіангмаї під час чергової перевірки бару, який працював поза встановленим часом, серед відвідувачів було помічено працівників Департаменту адміністрації провінції (DOPA).

Рейд пройшов у барі Level 9 учора о 3-й ночі. У закладі перебували близько 40 осіб, деякі з яких були молодше 17 років. Також серед відвідувачів були співробітники місцевої адміністрації, які, як передбачалося, відзначали успішно проведений рейд у закладі Le Neuf, кількома днями раніше.

Рейд у бар Level 9 у Чіангмаї

Під час святкування Гелловіну у барі Le Neuf, було заарештовано 242 особи віком до 20 років. Заклад працював після опівночі, а всі відвідувачі вживали алкоголь.

Власникам закладу було висунуто звинувачення за кількома статтями, серед яких продаж алкоголю у неробочі години та продаж алкоголю особам до 20 років.

Рейд у бар Level 9 у Чіангмаї

Генерал-майор Таватчай Фонгвіваттаначай, командувач поліції провінції Чіангмай, спростував чутки в пресі, які стверджують, що рейд на бар Level 9 був здійснений через помсту за рейд на бар Le Neuf, після якого 5 офіцерів поліції були переведені на неактивні посади через підозру у корупції.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields