Skip to content
Вчора під час стрілянини у торговому центрі в Бангкоку загинули дві жінки.

Вчора під час стрілянини у торговому центрі в Бангкоку загинули дві жінки.

Начальник поліції генерал Торсак Суквімол повідомив журналістам, що внаслідок стрілянини в ТЦ Siam Paragon загинули 34-річна громадянка Китаю та громадянка М'янми. Одна з жінок загинула на місці події, інша в лікарні від отриманих травм.

Стрілянина у ТЦ Siam Paragon в Бангкоку

Поранення різного ступеня тяжкості отримали три людини ( деякі джерела пишуть про 5 осіб), одна з них громадянка Лаосу перебуває у важкому стані.

Під час пресконференції з журналістами, генерал-лейтенант Ачайон Крайтонг повідомив, що затриманий 14-річний підліток раніше страждав на психічний розлад і не приймав ліків.

Поліція разом з хлопцем, якого затримали під час стрилянини в ТЦ Siam Paragon

Під час затримання підозрюваний перебував у розгубленому стані та стверджував, що голоси в його голові сказали йому стріляти у людей.

Він також розповів, що придбав зброю в інтернеті (9-мм пістолет Glock 19) та є шанувальником ігор зі стріляниною.

Наразі відомо, що підозрюваний навчається у приватній школі The Essence School,  а його батьки професори. Під час обшуку кімнати підлітка було виявлено безліч патронів та мішені для стрільби, а в телефоні були відео, на яких хлопець тренувався з вогнепальною зброєю.

Знахідки під час обшуку кімнати підлітка, що влаштував стрилянину у ТЦ Siam Paragon

На цей час підозрюваний перебуває під вартою в поліцейській дільниці Патумвана та чекає на медичне обстеження. 

Знахідки під час обшуку кімнати підлітка, що влаштував стрилянину у ТЦ Siam Paragon

Злочини із застосуванням вогнепальної зброї не є рідкістю для Таїланду. Це може бути пов'язано з тим, що багато тайців мають вільний доступ до зброї.

За даними дослідження Small Arms Survey, до 2022 року в Таїланді буде понад 10,3 мільйона одиниць вогнепальної зброї, що є найвищим показником у регіоні АСЕАН.

У 2022 році у Таїланді зареєстровано 2804 смертельні випадки, пов'язані з вогнепальною зброєю (країна займає 15-те місце у світі), що відповідає рівню смертності від вогнепальної зброї 3,91 на 100 000 осіб.

Найбільше відомий інцидент зі стріляниною стався майже рік тому.

Кколишній поліцейський здійснив напад на дитячий садок у Таїланді

6 жовтня 2022 року у провінції Нонґбуа Ламфу колишній офіцер поліції, озброєний ножем та пістолетом, здійснив напад на дитячий садок, де вбив 24 дитини та 12 дорослих.

Масовий розтріл людей в Кораті 8 лютого 2020 року.

8 лютого 2020 року озброєний військовий вбив 29 відвідувачів торгового центру Terminal 21 у провінції Накхонратчасіма.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields