Skip to content
14-річний підліток, що спричинив стрилянину в торгівельному центрі Siam Paragon

14-річному підлітку, який влаштував стрілянину в торговому центрі Siam Paragon у Бангкоку, висунуто звинувачення за 5 статтями.

Внаслідок інциденту двоє людей загинули й п'ятеро отримали поранення. Серед поранених громадяни Китаю, Лаосу та Таїланду.

За словами генерал-майора Накаріна Суконтавіта, підозрюваному пред'явлені такі звинувачення:

 1. Умисне вбивство

 2. Замах на вбивство

 3. Володіння вогнепальною зброєю без дозволу

 4. Пронесення вогнепальної зброї у громадське місце без дозволу.

 5. Стрілянина з вогнепальної зброї у громадському місці.

Генерал-майор додав, що поліція може висунути додаткове звинувачення через вогнепальну зброю та кулі, які знайшли в кімнаті хлопця під час обшуку. Також слідчі проводять розслідування щодо батьків підлітка у зв'язку з можливим порушенням Закону про захист дітей. 

Батьки стрільця повідомили, що не знають, де він придбав зброю та патрони, оскільки живуть в іншому будинку та відвідують дитину раз на місяць.

Сьогодні вдень підлітка було переведено до Центрального суду у справах неповнолітніх для подальшого допиту та судового розгляду. Психіатри Головного поліцейського госпіталю провели попередню оцінку психічного здоров'я хлопця і дійшли висновку, що він поки не готовий свідчити.

У тайських соціальних мережах висловлюються побоювання стосовно того, що підозрюваного можуть не притягнути до відповідальності, оскільки він не повнолітній і має психічні відхилення. 

Проте батьки підозрюваного потенційно можуть бути притягнуті до відповідальності за злочин, який вчинила їх дитина, згідно зі статтею 429 Цивільного та Господарського кодексу, якщо вони не зможуть довести свою невинність.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields