Skip to content
Сонгкран у Таїланді

Уряд Таїланду роз'яснив нові плани щодо святкування Сонгкрана протягом місяця.

Комітет The National Soft Power Development Committee повідомив, що обливання водою, як і раніше, проходитимуть протягом 3 днів, а решту місяця проводитимуться різні культурні заходи.

Роз'яснення щодо нових правил були опубліковані у відповідь на невдоволення громадян і критику заяви голови партії Pheu Thai, Петонгтарн Чінават.

Заява голови партії Pheu Thai, Петонгтарн Чінават щодо святкування Сонгкрана

"І ще один великий і захопливий план на наступний рік. Ми організуємо велику подію, Всесвітній водний фестиваль Сонгкран.

Ми будемо бризкатися водою не тільки 3 дні, а цілий місяць поступово по всій країні. " - заявила Петонгтарн.

Багато хто вважає, що ця ідея є непрактичною, а розбризкування води протягом місяця призведе до величезних витрат, а також значно збільшить кількість ДТП.

Обговорення планів щодо святкування Сонгкрана, вірогідно, пов'язано з тим, що 6 грудня тайський новий рік буде внесено до списку всесвітньої нематеріальної культурної спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО).

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields