Skip to content
Представники Імміграційної служби Таїланду

За даними Імміграційної служби Таїланду, надання безкоштовної візи китайським туристам може призвести до зростання транснаціональної злочинності.

Представники імміграційної служби вирушають до Китаю, щоб взяти участь у переговорах з китайськими колегами та знайти рішення, спрямовані на запобігання потенційному притоку китайських злочинців до Таїланду на період скасування віз.

Крім того, імміграційна служба розпочала набір на службу ще 200 офіцерів для роботи в імміграційних стійках у великих міжнародних аеропортах. Таким чином планується запобігти появі довгих черг на паспортному контролі.

Минулого тижня прем'єр-міністр Таїланду Сеттха Тхавісін запропонував розглянути питання про скасування візового збору для китайців з 1 жовтня 2023 року.

Управління туризму Таїланду (ТАТ) заявило, тимчасове скасування віз може потенційно збільшить кількість китайських відвідувачів на 500 000-700 000, порівняно з попередньою оцінкою в 4,2 мільйона.

 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields