Skip to content
Автомобіль марки ATTO 3 почав диміти під час зарядки в провінції Удон Тханіі

BYD Rever Таїланд, офіційний дистриб'ютор електромобілів BYD (EV), заявив про справність своїх автомобілів після інциденту в провінції Удон Тхані.

Електромобіль вартістю 1 млн бат, почав димітися на одній із зарядних станцій біля торгового центру. Власник повідомив, що автомобіль був придбаний лише тиждень тому, під час користування автівкою не було виявлено жодних проблем.

Автомобіль марки ATTO 3 почав диміти під час зарядки в провінції Удон Тхані

Представники компанії заявили, що причиною задимлення став пошкоджений провід, що з'єднує 12-вольтову акумуляторну батарею.

Інженери й далі перевірятимуть усі системи автомобіля, щоб переконатися, що дим не вплинув на їх роботу.

Ремонт автомобіля після задимлення у провінції Удон Тхані

Дистриб'ютор додав, що після завершення перевірки вони замінять пошкоджені деталі, і автомобіль знову буде готовий до використання.

BYD — найпопулярніший бренд на ринку електромобілів Таїланду: за перші 6 місяців 2023 року було продано понад 11 000 одиниць, або 35,2% частки ринку.

NETA посіла друге місце з майже 6000 проданими одиницями (18,8%), а Tesla - третє з близько 5000 проданими одиницями (16,1%).

 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields