Skip to content
Двох підозрюваних затримано сьогодні вранці в одному з будинків в провінції Яла за продаж зброї 14-річному підлітку,  який влаштував стрілянину в ТЦ в Бангкоку

2 людей затримано та одна людина перебуває в розшуку за продаж зброї 14-річному підлітку, який влаштував стрілянину в ТЦ Siam Paragon в Бангкоку.

Поліція з'ясувала, що підліток придбав зброю в інтернеті за 16000 бат. 3 ордери на арешт видані за продаж зброї, за допомогу у знятті грошей через банкомат, а також за модифікацію охолощеної зброї для стрілянини бойовими патронами.

Двох підозрюваних затримано сьогодні вранці в провінції Яла, ще одна людина перебуває в розшуку. 

За останньою інформацією, підлітка перевели до Центра утримання під вартою для неповнолітніх, оскільки суд відхилив прохання про лікування стрільця в Galya Rajanagarindra Institute через відсутність доказів про його психічне захворювання.

Вірогідно, батьки дитини вирішили не вносити заставу, і оскільки існує ймовірність того, що підліток може становити додаткову загрозу для суспільства, його перевели до слідчого ізолятора, де він чекатиме на психіатричну експертизу.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields