Skip to content
Недобудований кондо у Паттайї The Waterfront Suites & Residences"

Видано ордер на арешт колишнього мера Паттаї та колишнього Міністра культури Таїланду.

Кримінальний суд у справах про корупцію та неправомірні дії провінції Районг, видав ордер на арешт Іттіпола Хунплюєма після того, як він не з'явився до прокурора.

Іттіпол звинувачується у зловживанні владою у справі про видачу компанії Bali Hai Co Ltd незаконного дозволу на будівництво кондомініуму біля підніжжя гори Пратамнак у Паттаї у 2008 році під час його перебування на посаді мера міста.

Будівництво 53-поверхового кондо "The Waterfront Suites & Residences" було розпочато у 2008 році, але пізніше проєкт зіткнувся з численними скаргами, згідно з якими забудовник звинувачувався у тому, що він збудував споруду вище та ближче до пляжу, ніж дозволено, в також споруда закривала вид на статую принца Чумпхона Кхета Удомсака та вид на затоку Паттайї з оглядового майданчика Пратамнак.

Будівництво кондомініуму було припинено у 2014 році, а рішення про знесення будівлі було ухвалено ще у 2020 році, проте технічні та юридичні нюанси питання все ще не вирішено. 

Іттіпол обіймав посаду мера Паттайї на протязі з 2008 по 2016 рік та посаду Міністра культури з 2019 по 2023 рік.

 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields