Skip to content
Витік нафтопродуктів у Сі-Рачі, провінція Чонбурі

За даними Департаменту контролю за забрудненням (PCD), витік нафти з пошкодженого трубопроводу в Сірачі ще не досяг прибережних районів.

Витік нафтопродуктів стався пізно вночі 3 вересня, а вранці 5 вересня нафтову пляму було виявлено неподалік від острова Шрі Чанг.

Згідно з останньою інформацією, на березі пляжу Банг Пхра і затоки Ао Удом не виявлено жодних ознак нафтопродуктів, проте прогнозується, що нафтова пляма все ж таки досягне суші не раніше 8-10 вересня.

За заявою Thaioil від 5 вересня, компанія підтвердила інформацію щодо аварії, яка сталася приблизно за 16 км на південний захід від нафтопереробного заводу Thai Oil.

На цей час триває видалення та очищення нафтової плями довжиною 5 км та об'ємом близько 60 тисяч літрів.

Перевірки у морі щодо витіку нафтопродуктів у Сі-Рачі

Для очищення вже використано понад 4500 літрів диспергатора, що, як очікується, негативно вплине на морські та природні ресурси в цьому районі протягом як мінімум року.

Ситуація з розливом нафти та її наслідками перебуває під пильним наглядом представників PCD та Департаменту морських та прибережних ресурсів.

Генеральний директор Департаменту контролю за забрудненням повідомив про те, що була подана заява до поліції на дочірню компанію PTT Thaioil у зв'язку з витоком нафтопродуктів біля узбережжя провінції Чонбурі.

На цей час проходить збір доказів для можливих судових справ у майбутньому.

 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields