Skip to content
Tik Tok відео туриста з Китаю спровокувало черговий скандал за участю офіцера поліції.

Tik Tok відео туриста з Китаю спровокувало черговий скандал за участю офіцера поліції.

Поліція Таїланду проводить розслідування щодо офіцера Central Police Tactical Training Centre, який потрапив у відео з китайським туристом, який був одягнений у поліцейську форму.

На одному з кадрів відео помітно, як офіцер відчиняє двері автомобіля туристу у формі, а потім, у наступному кадрі, китаєць показує бейсболку з логотипом поліції та вимовляє фразу «Ми сьогодні на завданні».

Tik Tok відео туриста з Китаю спровокувало черговий скандал за участю офіцера поліції.

Користувачі соціальних мереж припустили, що туристи винаймали офіцера поліції, щоб той возив чи супроводжував їх під час відвідування Таїланду.

Пізніше офіцер зі скандального відео дав коментар журналістам, та пояснив ситуацію з відео як непорозуміння.

За його словами, він зустрів двох туристів недалеко від тиру, в якому вони розважалися, і запропонував підвести їх до головної дороги, оскільки китайці мали труднощі з викликом таксі.

В машині офіцера висіла формена сорочка, яку китайський турист одягнув, щоб зробити фото на пам'ять. Турист подякував за фото, а також похвалив роботу поліції та їх форму.

Офіцер заперечує інформацію про те, що брав гроші за надання послуг і вважає, що китаєць навмисне спотворив ситуацію у відео.

Офіційний представник Королівської поліції Таїланду, генерал-лейтенант Атчайон Крайтонг, заявив про створення комітету, який має визначити, чи це порушення є кримінальним злочином, чи дисциплінарною провиною.

Атчайон також попередив жителів та туристів Таїланду, що носіння поліцейської форми без дозволу суперечить закону.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields