Skip to content
Начальник поліції Паттаї провів зустріч з орендаторами мототранспорту, та співробітниками туристичної поліції і імміграційної служби

Поліція Паттайї наказала операторам прокату мотоциклів суворо перевіряти водійські посвідчення та паспорти арабських клієнтів перед тим, як здавати їм мотобайки в оренду.

Після численних скарг на порушення правил дорожнього руху та нічні перегони, начальник поліції провів зустріч з орендаторами мототранспорту, на якій також були присутні співробітники туристичної поліції та імміграційної служби.

Крім перевірки паспортів та водійських посвідчень, оператори повинні зберігати копії документів своїх клієнтів та нагадувати їм про необхідність дотримання правил дорожнього руху та використання захисних шоломів.

За інформацією поліції, кількість скарг на арабських туристів щодня зростає. За словами місцевих жителів, туристи з Кувейту ганяють по дорогах, створюючи  шум рано вранці, що порушує їх сон, а також час від часу блокують проїзд та доступ до житлових приміщень.

31 липня близько півночі поліція Паттайї провела рейд на групу кувейтців і конфіскувала 15 мотоциклів за порушення ПДР.

За словами представника туристичної поліції Паттайї, поліція сповістила посольства країн, звідки прибувають порушники, та вони мають нагадувати туристам про необхідність дотримання правил дорожнього руху у Таїланді

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields