Skip to content
Рятувальники рятують людей під час повені у Таїланді

Метеорологічний департамент Таїланду випустив попередження про сильні дощі та зливи на півночі та північному сході країни.

Помірний південно-західний мусон, що переважає над Андаманське морем, центральним, східним та південним регіонами, принесе в ці райони окремі  зливи.

Національне управління водних ресурсів (ONWR) також випустило попередження щодо можливих повнів, яке діятиме до кінця цього тижня на всій території Таїланду. Рекомендується остерігатися місць скупчення дощової води, яка може викликати  паводки та повені, особливо у передгір'ях, поблизу водосховищ та у низинах.

На фото рятувальники шукають тіло чоловіка після вчорашньої повені в Мае Хонг Сон. Чоловік не зміг впоратися з паводками під час риболовлі та потонув.

Рятувальники шукають чоловіка, які потонув під час паводків у провінції Мае Хонг СонРятувальники шукають чоловіка, які потонув під час паводків у провінції Мае Хонг Сон

Рятувальники шукають чоловіка, які потонув під час паводків у провінції Мае Хонг Сон

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields