Skip to content
Представники політиних партій Move Forward Party та Fair Party на зустрічі щодо обговорення ситуації в М'янмі

Політичні партії «Move Forward » та «Fair» запропонували створити гуманітарний коридор та зону безпеки вздовж кордону Таїланду та М'янми.

Представники партії висловили стурбованість тим, що конфлікт у М'янмі, зачіпає прикордонні території Таїланду, викликаючи страх серед тайських жителів.

Крім того, зона безпеки разом з гуманітарним коридором, протяжністю 5 кілометрів, може стати додатковою зоною притулку для біженців М'янми, кількість яких налічується понад 5000.

3 серпня 2023 року збройні сили М'янми були помічені на тайській стороні Умпханга, найпівденнішого округу провінції Так. Минулого року військовий літак М'янми порушив повітряний простір Таїланду, під час проведення операції проти сил опору вздовж кордону.

Генеральний секретар Партії справедливості також закликає до дипломатичної взаємодії з іншими членами АСЕАН, щоб запобігти поширенню регіонального конфлікту у М'янмі. 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields