Skip to content
Рівень забруднення повітря у Таїланді ранком 8 січня 2024 року

Сьогодні вранці у 50 провінціях Таїланду зафіксовано значне підвищення рівня забруднення повітря частинками PM2,5.

Департамент контролю за забрудненням оголосив про те, що Таїланд офіційно вступив у сезон смогу, оскільки високий атмосферний тиск і стабільні вітри призвели до підвищення концентрації частинок PM2.5 у повітрі.

Найгірша ситуація з повітрям спостерігається у провінціях Самут Сонгкрам, Самут Сакхон, Накхон Патхом, Сінгбурі, Ратчабурі, Нонтхабурі, Патхумтхані та Канчанабурі. Концентрація дрібнодисперсного пилу в повітрі у цих провінціях становила від 76 мкг/м³ до 101,1 мкг/м³, за допустимої норми 37 мкг/м³.

За даними Агентства розвитку геоінформатики та космічних технологій, лише за вчорашній день у Таїланді було зафіксовано 217 "гарячих точок", серед яких 137 було виявлено на території сільських угідь та 39 – у національних парках та заповідних зонах.

Міністерство охорони здоров'я рекомендує відстежувати рівень забруднення повітря через застосунок Air4Thai або за допомогою сайту http://air4thai.pcd.go.th.

Усім, хто відчуває такі симптоми, як кашель, утруднене дихання, подразнення очей, здавлення у грудях, головний біль, порушення серцебиття, нудота або втома, рекомендується звернутися до лікаря.

Previous article Вчора вдень біля отсрова Ко Хе потонула туристична яхта.
Next article Під час "7 днів небезпеки" на дорогах Таїланду сталося 2228 ДТП

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields