Skip to content
Волонтери та представники прибережного патруля збирають нафту з пляжу на острові Ко Рача Яй біля узбережжя Пхукету.

Наслідки розливу нафти на острові Пхукет та околицях планують усунути протягом кількох днів.

Міністр навколишнього середовища наказав відповідальним особам прискорити розслідування щодо пошуку джерела нафтових плям, виявлених на пляжах Пхукета та Пханг-Нгана в п'ятницю, 4 серпня.

Волонтери та представники прибережного патруля збирають нафту з пляжу на острові Ко Рача Яй біля узбережжя Пхукету.

За інформацією військово-морського флоту Таїланду, наслідки розливу нафтопродуктів зафіксовані на узбережжях провінцій Пхукет і Пханг-Нга, протяжність яких близько 100 км – від Кхао-Лака на півночі до острова Рача-Яй на півдні. Також нафтопродукти були виявлені на території національного парку Сірінат.

Лише за 7 серпня було зібрано приблизно 2 тонни мазуту на суші та в морі, а також забрудненого мазутом морського сміття.

кількість сміття з нафтопродуктами, які зібрали військові на околицях Пхукета

Управління морських та природних ресурсів співпрацює з відповідними агентствами щодо збору доказів для ідентифікації судна, з якого вона була скинута.

Винуватцям буде висунуто звинувачення за статтею 119 Закону про мореплавство в водах Таїланду, що передбачає до 3 років ув'язнення і/або до 60 тисяч батів штрафу, а також відшкодування витрат на усунення наслідків забруднення.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields