Skip to content
афіша поєдинку з тайського боксу між бійцями Superlek Kiatmoo9 та Rodtang Jitmuangnon.

Тайські суперзірки Superlek Kiatmoo9 та Rodtang Jitmuangnon зійдуться у бою 22 вересня на стадіоні Lumpinee на чемпіонаті світу з тайського боксу ONE у найлегшій вазі.

“The Kicking Machine” Superlek Kiatmoo9 — чинний чемпіон світу з кікбоксингу у найлегшій вазі, а також колишній чемпіон стадіону Люмпіні у двох вагових категоріях та чемпіоном світу за версією WBC Muaythai у напівлегкій вазі. В червні цього місяця боєць розгромив вундеркінда Набіля Анане у першому раунді, а також зовсім здобув перемогу у другому раунді над Тагіром Халіловим у головній події ONE Fight Night 12.
Бійці тайського боксу Superlek Kiatmoo9 та Rodtang Jitmuangnon.
"The Iron Man" Rodtang Jitmuangnon - один з найпопулярніших бійців тайського боксу. У 2019 році він переміг Джонатана Хаггерті та став чемпіоном ONE у найлегшій вазі з тайського боксу. Востаннє Родтанг захищав свій пояс тайського боксу у найлегшій вазі проти Едгара Табареса на заході у США у травні цього року. «Залізна людина» закрила шоу жорстоким ударом ліктя у другому раунді.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields