Skip to content
Таксисти в аеропорту Пхукету поскаржилися на втрату доходу.

Таксисти в аеропорту Пхукету поскаржилися на втрату доходу.

Водії таксі, які протягом багатьох років контролювали обслуговування пасажирів у міжнародному аеропорту Пхукету, подали офіційну скаргу, повідомляючи про втрату доходу, менше ніж через тиждень після того, як водіям із таксі Grab дозволили забирати пасажирів в аеропорту.

Під час подання офіційної скарги президенту Адміністративної організації провінції Пхукет (РРАО), президент Phuket Business Car Service Cooperative Limited заявив, що представляє інтереси 181 водія.

Чоловік стверджує, що водії страждають від втрати доходу після введення нових правил обслуговування туристів в аеропорту, оскільки раніше вони робили не менше трьох поїздок за день, а зараз деякі водії не здійснюють навіть одну поїздку.

Під час запуску служби таксі Grab в аеропорту Пхукета тиждень тому, президент аеропортів Таїланду (АОТ) підтвердив, що ще деякі служби таксі подали заявки на дозвіл обслуговувати пасажирів в аеропорту. За його словами, ці заяви розглядатимуть найближчим часом. 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields