Skip to content
Туристку з Китаю занесено до чорного списку на в'їзд до Таїланду, після публікації відео, в якому вона називає Сой Нана в Бангкоку небезпечним місцем для самотніх жінок.

Туристка з Китаю попала в чорний список на в'їзд до Таїланду, після публікації відео, в якому вона називає Сой Нана в Бангкоку небезпечним місцем для самотніх жінок.

Тайські користувачі Tik Tok попросили поліцію провести перевірку відео китайської блогерки, оскільки в ньому дівчина навмисно намагалася дискредитувати Таїланд в очах китайських підписників.

На відео показана реакція іноземних чоловіків на блогерку. Дівчина повідомляла про те, що почувається небезпечно, бо вони дивляться на неї.

Китаянка на Сой Нана в Бангкоку

«Я думаю, самотня жінка не має приходити сюди, бо це дуже небезпечне місце. Ніколи не знаєш, яких людей зустрінеш. 99%  людей, що йдуть цією вулицею — погані люди» - повідомила туристка.

Імміграційна поліція відреагувала на відео та під час розслідування з'ясувала, що дівчина в'їхала в країну по Еліт візі та займалася незаконною діяльністю, продаючи товари через Інтернет.

Дівчину буде депортовано з країни найближчим часом. 

Імміграційна служба Бангкока провела розслідування щодо скандального відео про Сой Нана

Поліція попереджає, що будь-який іноземець, який спотворює туристичну привабливість Таїланду з метою залучити більше глядачів в Інтернеті, може бути занесений до чорного списку та може потрапити під кримінальне переслідування. 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields