Skip to content
Річка Меконг

Національний комітет водних ресурсів Таїланду, випустив попередження для 8 провінцій біля річки Меконг, про можливі повені через зливи, починаючи з четверга 10 серпня по вівторок 15 серпня.

8 провінцій, що знаходяться в зоні ризику : Chiang Rai, Loei, Nong Khai, Bueng Kan, Nakhon Phanom, Mukdahan, Amnat Charoen та Ubon Ratchathani.
Причина можливих повнів - високий рівень води в річці Меконг, яка підіймається через безперервні дощі. Якщо ситуація з дощами не стане краще, річка може вийти з берегів, що спричинить повені в населених пунктах на півночі та північному сході країни.
Представники комітету заявили, що відповідальні особи у цих регіонах мають бути готові впоратися із ситуацією.
Відповідні фахівці вже спрямовані на перевірку стану іригаційних споруд та усунення перешкод на шляхах до річки для підвищення ефективності дренажу. Крім того, для надання допомоги постраждалим від повені підготовлені екскаватори, причепи та мобільні водяні помпи.
Мешканці, які живуть біля річки, просять уважно стежити за ситуацією, щоб бути готовими до наслідків зміни рівня води у Меконгу.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields