Skip to content
Опіум та галюциногенні гриби

Кабінет міністрів Таїланду схвалив проєкт королівського указу, який дозволяє вирощувати опіум та галюциногенні гриби для використання у медичних цілях на експериментальній основі.

Указ, опублікований у Королівській газеті, дозволить вирощувати опіум на території міжнародного коледжу в районі Чіанг Саєн, міста Чіанграй, який знаходиться під керівництвом Управління контролю за наркотиками.
Постанова дозволить державній фармацевтичній організації отримувати морфін з опіуму у своїх лабораторіях у Бангкоку та Патхум Тані.
Крім того, указ дозволяє вирощувати галюциногенні гриби в університетах чи навчальних закладах чотирьох регіонів країни за умови, що установи будуть готові виробляти антидепресант з екстракту на експериментальній основі. Галюциногенні гриби містять 2 ключові речовини - псилоцибін і псилоцин, - які можна використовувати для розробки антидепресантів.
Проєкт указу повинен стимулювати інновації та знизити залежність країни від імпортного морфіну та антидепресантів.
За офіційними даними, у період з 2018 до 2020 року Таїланд імпортував морфіну на суму 400 мільйонів бат.
Крім того, у період з 2015 по 2020 рік приблизно у 1,76 мільйона людей було діагностовано депресію.
Ця інформація вказує на те, що виробництво власних ліків допоможе Таїланду значно знизити витрати.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields