Skip to content
Прем'єр-міністр Таїланду Сеттха Тхавісін під час виступу в парламенті.

Прем'єр-міністр Таїланду Сеттха Тхавісін виступив із політичною заявою в парламенті.

Сьогодні вранці під час свого виступу Сеттха  описав основні політичні, соціальні та економічні проблеми Таїланду.

Він наголосив на необхідність  подолати економічну кризу, стимулювати витрати, розширити інвестиції та цифровізацію економіки.

Сеттха також повідомив про термінові заходи, які направлені на короткострокове стимулювання та довгострокове нарощування потенціалу робочої сили для розв'язання поточних проблем країни.
 
Згідно з заявою прем'єр-міністра, політика уряду щодо відновлення економіки включає:
 • Розв'язання питань пов'язаних з  заборгованостями.
 • Зниження витрат на електроенергію та зміна структури енергоспоживання країни.
 • Отримання доходів від туризму
 • Внесення поправок до Конституції для просування демократії, участі громадян та верховенства закону.
 
Прем'єр також обговорив заходи щодо створення можливостей, покращення якості життя та збільшення доходів населення Таїланду.
Ці заходи включають економічну дипломатію, розвиток цифрових технологій, державно-приватне партнерство та інвестиції в інфраструктуру.
 
Щодо збройних сил, уряд планує перейти до системи добровільної військової служби, покращити військовий вишкіл та скоротити кількість високопоставлених офіцерів.
 
Щодо соціальної політики, уряд продовжуватиме боротьбу з наркотиками та заохочуватиме вживання канабісу з медичною метою, покращуватиме охорону здоров'я та створюватиме справедливе та рівноправне суспільство.
Уряд також має намір розв'язувати екологічні проблеми, такі як забруднення повітря PM2,5.
 
В кінці засідання Сеттха також запевнив парламент і народ Таїланду, що уряд управлятиме чесно і приділятиме пріоритетну увагу спільним інтересам нації та суспільства.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields