Skip to content
Наслідки повені у провінції Мае Хонг Сон

Губернатор провінції Мае Хонг Сон заявив про серйозні збитки, завдані регіону через численні повені.

Провінційне управління із запобігання стихійному лиху провінції  Мае Хонг Сон повідомило, що за останні 3 дні через повені та зсуви постраждали понад 1000 домоволодінь і кілька державних установ.

Також значних збитків було завдано сільськогосподарським угіддям та двом туристичним пам'яткам - печері  Tham Pla Cave та мосту Su Tong Pae Bridge.

Крім того, зафіксовано пошкодження автомобільних доріг  та ліній електропередач. У районі Бан Хуай Фа через  повінь загинула жінка, яка ховалася від дощу в одному з лісів.

Генеральний секретар Управління національних водних ресурсів заявив, що за останню добу у провінціях Уттарадіт, Убонратчатхані, Лопбурі, Трат, Транг та Канчанабурі спостерігається небезпечне збільшення рівня опадів.

Крім того, він нагадав що для деяких регіонів діє попередження про можливі повені протягом найближчих днів.

Зони ризику складають: 

Чіанграй, Пхетчабун, Бунгкан, Чонбурі, Районг, Чантабурі, Трат, Канчанабурі, Ранонг, Чіангмай, Мае Хонг Сон, Так, Лампанг, Пхре, Нан, Пхаяо, Уттарадіт, Пхітсанулок, Утайтхані та Пхангнга.

Наслідки повені у провінції Мае Хонг СонНаслідки повені у провінції Мае Хонг СонНаслідки повені у провінції Мае Хонг СонПомела жінка через повінь у провінції Мае Хонг СонНаслідки повені у провінції Мае Хонг СонНаслідки повені у провінції Мае Хонг Сон

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields