Skip to content
Центральне бюро розслідувань(CIB) повідомило про масові перевірки щодо виявлення торговців вогнепальною та саморобною зброєю у 47 провінціях Таїланду.

Поліція Таїланду заявила про початок операції по боротьбі з незаконною вогнепальною зброєю.

Центральне бюро розслідувань(CIB) повідомило про масові перевірки щодо виявлення торговців вогнепальною та саморобною зброєю у 47 провінціях Таїланду.

Операція є відповіддю на інцидент, що стався 3 жовтня, коли 14-річний підліток відкрив вогонь у торговому центрі Siam Paragon у Бангкоку, внаслідок чого двоє людей загинули та п'ятеро людей отримали поранення.

Зброя, з якої стріляв підліток, була куплена в інтернеті, що є підтвердженням того, що більшість незаконної зброї продається через різні онлайн-канали.

Представник бюро розслідувань не розповів про деталі операції, пообіцяв, що поліція озвучить її подробиці найближчим часом.

Проте вже відомо про затримання як мінімум 36 осіб, причетних до незаконної торгівлі зброєю, а також відомо про вилучення 53 одиниць вогнепальної зброї та 1581 боєприпасів.

Також, цього тижня на Пхукеті заарештовано двох громадян Таїланду 27 і 28 років за незаконне зберігання вихолощеної зброї.

Під час затримання у чоловіків було вилучено 7 одиниць модифікованої та немодифікованої зброї, понад 200 одиниць різного виду набоїв, а також пристосування для перероблювання невихолощеної зброї у вогнепальну.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields