Skip to content
Поліція Таїланду пообіцяла покращити туристичний імідж країни після повідомлень у ЗМІ про сексуальне насильство над туристкою з Німеччини з боку тайського гіда.

Поліція Таїланду пообіцяла покращити туристичний імідж країни після повідомлень у ЗМІ про сексуальне насильство над туристкою з Німеччини з боку тайського гіда.

Інцидент стався на острові Ко Чанг наприкінці листопада.

24-річна дівчина найняла 55-річного місцевого жителя як гіда. Під час екскурсії таєць відвіз дівчину на віддалений пляж, де не було інших туристів.

На пляжі чоловік запропонував їй поплавати на човні, під час чого несподівано схопив туристку ззаду і спробував зірвати купальник, а потім скинув її у воду.
Після нападу таєць відвіз постраждалу в готель, і того ж дня вирушив до поліції повідомити про вчинене.
 
Заступник начальника туристичної поліції повідомив, що таєць був засуджений до ув'язнення терміном на 2 роки та 8 місяців без права дострокового звільнення.
 
У відповідь на інцидент,  туристична поліція пообіцяла  співпрацюватиме з місцевими правоохоронними органами, адміністративними організаціями та відповідними відомствами, для розробки та реалізації заходів щодо запобігання повторенню подібних інцидентів.
 
Представник Асоціації професійних туристичних гідів Таїланду заявив, що інцидент на острові Ко Чанг стався за участю гіда, який не мав відповідної ліцензії.
 
Зі свого боку, асоціація пообіцяла проводити заходи контролю та нагляду, серед яких збір інформації про туристів та збір детальної документації щодо маршруту туру, а також проводити відповідне навчання гідів.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields