Skip to content
З 15 грудня у 4 зонах Таиланду розважальні заклади працюватимуть до 4 ранку

Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Пропозиція пролунала на форумі, присвяченому обговоренню негативних наслідків продовження годин роботи  розважальних закладів у Бангкоку, Чонбурі, Пхукеті та у Чіангмаї, починаючи з 15 грудня 2023 року.

На зустрічі було озвучено дослідження економічного факультету Thammasat University, згідно з даними якого, більшість тайців вживає алкоголь у період з 17:00 до 23:00, тоді як більшість іноземців - з 20:00 до 23:00.

Дослідження показало, що якщо ціна на алкоголь зросте з 70 до 160 бат за стандартну одиницю, споживання алкоголю тайцями, швидше за все, знизиться з 0,45 до 0,27 одиниці на годину, а в іноземців - з 0,56 до 0, 25 одиниці за годину.

Президент Media for Health Foundation (MHF) заявив, що підвищення податку на алкогольні напої в 4 зонах країни є необхідним заходом для пом'якшення наслідків споживання алкоголю.

Він додав, що збільшені податкові надходження можуть бути спрямовані на використання фондом, який допомагає жертвам ДТП за участю п'яних водіїв

Діяльність фонду коштує уряду приблизно 258 мільйонів бат на рік.

Previous article З 15 грудня іноземці, що вилітають з аеропорту Суварнабхумі міжнародним рейсом, зможуть скористатися автоматизованим стійками для перевірки паспортів.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields