Skip to content
Макет нового терміналу в міжнародному аэропорту Суварнабхумі

Державна компанія Аеропорти Таїланду (AoT) готується до запуску нового терміналу в міжнародному аеропорту Суварнабхумі.

Під час пробного запуску представники аеропорту змоделювали повномасштабні випробування з використанням 180 макетів пасажирів та їхнього багажу для тестування різних систем та операцій, включаючи обслуговування літаків, трансфер пасажирів, обробку багажу та вантажні послуги.

Випробування проходили за підтримки компанії Thai Airways, яка надала для навчання своїх бортпровідників і літаки.

Період "soft-opening" триватиме з 28 вересня по 28 жовтня, протягом якого новий термінал буде доступний для використання трьом авіакомпаніям: Thai AirAsia X, VietJet Air та Emirates.

Очікується, що новий термінал розпочне повноцінну роботу до грудня 2023 року, що дозволить зменшити перевантаженість головного терміналу.

Новий термінал SAT-1 розрахований на обслуговування 15 мільйонів пасажирів на рік, що сприяє збільшенню пропускної спроможності аеропорту Суварнабхумі приблизно на 33% та дозволяє йому приймати до 60 мільйонів пасажирів на рік.

Чотириповерхова будівля термінала SAT-1 займає загальну площу 216 000 квадратних метрів, на двох підземних поверхах будівлі розміщена система поїздів для автоматизованого переміщення людей (APM) з нового терміналу до чинного.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields