Skip to content
З 15 грудня іноземці, що вилітають з аеропорту Суварнабхумі міжнародним рейсом, зможуть використовувати автоматизовані стійки для перевірки паспортів.

З 15 грудня іноземці, що вилітають з аеропорту Суварнабхумі міжнародним рейсом, зможуть скористатися автоматизованим стійками для перевірки паспортів.

Раніше ця можливість була доступна лише для громадян Таїланду.

Розпорядження покращити систему перевірки документів надійшло від прем'єр-міністра Сеттхі Тхавісіна, який став свідком довгих черг на імміграційному контролі в аеропорту Суварнабхумі у листопаді.

Комісар імміграційної служби повідомив, що нова система дозволить значно скоротити час перевірки паспортів під час вильоту, оскільки автоматизована стійка проводить перевірку лише за 20 секунду, тоді як офіцер витрачає на цей процес 45 секунд.

Наступного року автоматизовані стійки будуть працювати в аеропортах Суварнабхумі та Дон Муанг як на виліт, так і на вліт.

Previous article Сьогодні вранці у 15 провінціях Таїланду, переважно в центральних, східних і північно-східних областях, рівень забруднення повітря частинками PM2.5 досяг небезпечного червоного рівня.
Next article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields