Skip to content
Депутат від партій Move Forward

Депутат від партії "Move Forward" запропонував уряду заходи щодо боротьби з лісовими пожежами та забрудненням повітря в Таїланді.

Пхаттарапонг Лілафат заявив, що він розчарований відмовою уряду розглянути у першу чергу питання щодо лісових пожеж та забруднення повітря, оскільки ця тема дуже важлива для жителів північних регіонів.

Зі свого боку, депутат запропонував відповідні заходи, які охоплюють Угоду АСЕАН про транскордонне забруднення (AATHP), Конституцію Таїланду, яка гарантує захист прав та якості життя людей, а також право постраждалих людей подавати до суду на агенції, які викликають пряме чи опосередковане забруднення, що впливає на їх заробіток чи здоров'я.

Як заходи щодо боротьби із забрудненням повітря та лісовими пожежами було запропоновано:

- Запровадження безкоштовного скринінгу на захворювання легень та респіраторні захворювання для мешканців північних провінцій.

- Створення системи управління сільськогосподарськими відходами, яка дозволить зменшити їх спалювання.

- Надання  обладнання для компостування добрив, а також впровадження заходів щодо закупівлі сільськогосподарських відходів з метою їх подальшого використовування для виробництва екологічної енергії.

- Запровадження заборони на імпорт продукції, відходи від якої спалюють фермери.

- Створення штабів спеціального реагування, збору даних та раннього попередження лісових пожеж, командні центри боротьби з якими мають бути децентралізовані, щоб дати можливість місцевій владі керувати ситуацією самостійно.

- Створення регіонального центру на півночі Таїланду для боротьби з транскордонним забрудненням з сусідніх країн

- Встановлення чітких цілей зниження рівня PM 2,5.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields