Skip to content
Турист з Тайваню,  який загинув від отриманих травм у ДТП у Бангкоку

Міністр охорони здоров'я наказав провести розслідування стосовно приватної клініки в Бангкоку, яка відмовила у наданні невідкладної допомоги тяжко пораненому туристу з Тайваню.

Громадянина Тайваню було знайдено непритомним після ДТП на вулиці Pattanakarn Soi 50.

Рятувальна команда Ruamkatanyu Foundation провела йому серцево-легеневу реанімацію. Оскільки чоловік був у важкому стані, рятувальники вирішили відвезти його до приватної клініки, яка знаходилася лише за 500 метрів від місця  ДТП.
 
Працівники приватної клініки відмовилися прийняти пацієнта, доки не буде отримано дозвіл на госпіталізацію від їхнього керівника. Протягом 10 хвилин до рятувальників підійшла невідома співробітниця клініки, яка була незадоволена тим, що постраждалого привезли саме до них.
Жінка мала сумнів, що турист чи хтось із його родичів зможе оплатити лікування і тому сказала везти постраждалого до найближчої державної лікарні, яка знаходиться за більш ніж 10 км від них.
 
Чоловік помер від отриманих травм у машині швидкої допомоги дорогою до лікарні.
 
Генеральний директор Департаменту охорони здоров'я,
підтвердив інформацію про розпочате розслідування.
Він також додав, що всі лікарні зобов'язані надавати екстрену допомогу в рамках універсального страхування для пацієнтів невідкладної допомоги.
Після чого будь-яка лікарня може вимагати в уряду відшкодування вартості послуг за надання невідкладної допомоги.
 
Якщо вина клініки буде доведена, за відмову в лікуванні передбачено відповідальність: штраф у розмірі 40 000 бат та/або тюремне ув'язнення строком до двох років.
Previous article Печера Tham Luang Cave у Чіанг Раї буде відкрита для туристів починаючи з 15 грудня 2023 року.
Next article Сьогодні вранці у 15 провінціях Таїланду, переважно в центральних, східних і північно-східних областях, рівень забруднення повітря частинками PM2.5 досяг небезпечного червоного рівня.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields