Skip to content
Туристи засмагали на території буддистського храму у Чіангмаї

Фото двох іноземок, що засмагали на території буддистського храму в Чіангмаї, викликало обурення серед місцевих жителів.

Водій тук-тука, що проїжджав поруч з храмом Wat Chiang Man, побачив двох жінок, які засмагали у футболках та шортах на галявині біля храму та пагоди.

Туристи засмагали на території буддистського храму

Чоловік повідомив про неналежну поведінку туристів настоятелю храму, проте ситуація не змінилася. Після чого водій опублікував фото жінок у себе в соціальних мережах, чим викликав багато негативних коментарів на адресу адміністрації храму.

У відповідь на критику, настоятель храму повідомив, що негайно відреагував на інцидент та направив англомовного ченця до дівчат, щоб той роз'яснив їм правила поведінки. Після зауваження жінки попросили вибачення та залишили територію храму.

Схожий неприємний епізод стався декількома днями раніше в Бангкоку, коли два туристи засмагали на тлі Королівського палацу і храму Смарагдового Будди.

Туристи засмагали поруч з Королівським палацом та буддистським храмом у Бангкоку

Previous article Відсьогодні Управління цивільної авіації Таїланду (CAAT) запроваджує нові критерії перевірки посадкових талонів та посвідчень особи у всіх аеропортах Таїланду.
Next article Уряд Таїланду планує запровадити спеціальну візу для туристів, які хочуть вивчати тайський бокс.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields