Skip to content
Протестувальники в Бангкоку проти дій партії Pheu Thai

Вчора увечері у Бангкоку пройшов черговий мітинг на знак протесту проти рішення партії Pheu Thai прийняти до коаліції партії, що підтримують колишній уряд.

Протестувальники зібралися на перехресті Патумван та пройшлися до перехрестя Ратчапрасонг, тримаючи у руках транспаранти та ліхтарики, як "символ, який освячує напрямок до демократії".

Протестувльники в Бангкоку на мітінгу проти дій партії Pheu Thai

Лідери протесту закликали партію Pheu Thai виконати свою передвиборчу обіцянку виборцям не об'єднуватися з партіями, що підтримують хунту, а також повернутися до коаліції 8 партій на чолі з Move Forward.

Раніше, кандидати та лідери Pheu Thai обіцяли, що військові не братимуть участі в політиці, проте зараз партія веде переговори з партіями Бхумджайтай и Паланг Прачарат про формування коаліції, щоб забезпечити більшість голосів у парламенті під час наступного голосування.

Протестувльники в Бангкоку на мітінгу проти дій партії Pheu Thai

Лідери партії пообіцяли продовжувати проводити заходи щодо тиску на Pheu Thai до закінчення голосування прем'єр-міністром та формування уряду.

Після чого протестувальники мирно розійшлися.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields