Skip to content
Китаянка, що  потребує компенсації за аварію з її Rolls-Royce

Китаянка вимагає від водія пікапа компенсацію 1.3 мільйона бат, після того, як його автомобіль врізався в її Rolls-Royce вартістю 32 мільйони бат.

Відео з аварією стало вірусним у тайських соціальних мережах.

Деякі тайські ЗМІ писали, що дівчина не має претензій до водія пікапа. Нібито вони домовилися між собою про те, що кожен оплачує ремонт своєї машини самостійно. 

Користувачі соціальних мереж  похвалили китаянку за її вчинок та добре серце, але дівчина була шокована інформацією у ЗМІ про те, що вона вибачила тайцеві та відмовилася від компенсації.
Аварія між пікапом та Rolls-Royce біля Бангкоку

Сьогодні вдень разом зі своїм адвокатом китаянка звернулася до поліції.

За словами адвоката, його клієнтка не була винуватицею в цієї аварії.

Після того, як у неї врізався пікап, дівчина намагалася поговорити із тайцем. Оскільки китаянка не говорить тайською мовою, вона жестом попросила водія пікапа слідувати за нею до сервісного центру Rolls-Royce, щоб обговорити з агентом її страхової фірми про вартість ремонту. Дівчина чекала водія пікапа у сервісному центрі, проте він не приїхав.

Дівчина наполягає на тому, що вона не винна у цієї аварії, а також не давала коментарів місцевим ЗМІ, що витрати на ремонт автомобіля буде нести самостійно.

Поліція заявила, що водія пікапа буде викликано на допит у п'ятницю 18 серпня.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields