Skip to content
Стаутя Кру Гай Каєо в Бангкоку.

Нова тенденція для поклоніння у Таїланді - величезна статуя Кру Гай Каєо.

Статуя, що нагадує гаргуйлю з собору Нотр-Дам, стала відомою вперше після інциденту на дорозі у Бангкоку на тому тижні.

Автомобіль, що перевозив статую, застряг під наземним переходом на вулиці Ратчадапісек, тим самим заблокував рух транспорту приблизно на дві години.

Статуя Кру Гай Каєо застрягла під наземним переходом у Бангкоку.

Через кілька днів статуя була встановлена ​​перед готелем в районі Ратчадапісек-Ладпрао.

Статуя божества Кру Гай Каєо, викликала неоднозначні коментарі серед громадськості: деякі люди стверджували,  що вона пов'язана з чорною магією, інші, що статуя може допомогти розбагатіти.

Жінка поклоняється статуї Кру Гай Каєо в Бангкоку

Крім того, у мережі почала поширюватися неоднозначна інформація, щодо використання домашніх улюбленців як жертвопринесення Кру Гай Каєо. На цю інформацію оперативно відреагував один із фондів захисту тварин, які попередили про кримінальну відповідальність за вбивство тварин.

Один із послідовників шанування Кру Гай Каєо спростував інформацію про жертвопринесення. Чоловік пояснив, як підношення Кру Гай Каєо можна використовувати тільки солодощі та фрукти.

Фахівець з історії, релігії та культури, професор Тонгтонг Чандрансу, стверджує, що в історичних записах немає згадок про «Кру Гай Каєо» як про вчителя кхмерської віри.

На його думку, захоплення поклонінням невідомій скульптурі демонструє певний рівень психологічної незахищеності у суспільстві.

Статуя Кру Гай Каєо у Бангкоку.

У відповідь на реакцію громадськості щодо Кру Гай Каєо,  організація Council of Artists for Promotion of Buddhism подасть скаргу на власника готелю Night Bazaar Hotel з вимогою прибрати  статую з майданчика.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields