Skip to content
Міжнародний аэропорт Чіангмая

З 1 листопада Міжнародний аеропорт Чіангмая працюватиме цілодобово.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання кабінету міністрів.

Як відомо, минулими вихідними прем'єр-міністр Сеттха Тхавісін разом з представниками кабінету міністрів відвідали деякі північні провінції Таїланду.

Під час однієї з зустріч, адміністрація Чіангмая озвучила плани щодо розвитку регіону.

Окрім продовження годин роботи Міжнародного аеропорту Чіангмая, було запропоновано побудувати новий аеропорт з назвою Ланна в районі Бан Тхі в провінції Лампун, а також збільшити кількість культурних заходів для розвитку туризму.

Окремо губернатор провінції запропонував створити програму з позиціювання Чіангмая як найкращого місця для цифрових кочівників. Програма може включати повторний перегляд правил щодо  перебування цільових груп іноземців або створення нових віз для цифрових кочівників, з урахуванням всіх необхідних аспектів, таких як подорожі, охорона здоров'я, розміщення і туристична безпека.

Якщо реалізація цього проєкту буде успішною, очікується помітне збільшення іноземних туристів, які зроблять вагомий внесок в економіку регіону та Таїланду в цілому.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields