Skip to content
Лікарня в провінції Накхон Найок

Лікарня в провінції Накхон Найок проводить розслідування інциденту, під час якого водій швидкої допомоги з пацієнтом на борту, що був у критичному стані, зупинився дорогою до лікарні, щоб купити смажені банани.

Свідком короткої зупинки стала 32-річна донька пацієнта Сучада, яка перебувала у машині швидкої зі своїм хворим батьком.

Кадр з відео, де донька пацієнта свариться з лікарем

Про інцидент, що стався 13 жовтня, стало відомо після того, як жінка опублікувала відео у себе в соціальних мережах, оскільки її скарга до лікарні не дала результатів.

У понеділок представники лікарні опублікували офіційну заяву.

Заява лікарні щодо інциденту з швидкою

За даними відеореєстратора, швидка допомога виїхала з дому 64-річного пацієнта о 10:47. Водій зупинився всього на 3 секунди, щоб забрати своє замовлення, яке він зробив заздалегідь.

64 річний пациент, якого віз водій швидкої до лікарні

Автомобіль прибув до лікарні о 10:57, і пацієнта було негайно госпіталізовано до відділення екстреної допомоги для подальшого лікування. Чоловіка виписали наступного дня після того, як його стан нормалізувався.

Представники лікарні відвили колишнього пацієнта, щоб принести вибачення за інцидент

Учора представники лікарні відвідали колишнього пацієнта і попросили вибачення у його родини за інцидент. Яке покарання понесе водій швидкої, поки що не відомо.

 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields