Skip to content
Туристи із Фінляндії були затримані через оверстей після того, як батьки одного з них повідомили про вимагання грошей з боку поліції.

Туристи із Фінляндії були затримані через оверстей після того, як батьки одного з них повідомили про вимагання грошей з боку поліції.

15 грудня 2023 року туристична поліція Пхукету отримала заяву про зникнення туриста з Фінляндії. За словами його батьків, 27-річний чоловік повідомив їм про те, що терміново потребує грошей, оскільки поліцейський вимагає у нього 7000 євро.

На наступний день поліція знайшла зниклого туриста та його 34-річного друга в одному з розважальних закладів Патонга. Під час перевірки документів було встановлено, що обидва чоловіки прострочили перебування у країні на 141 день.

Пізніше туристи зізналися, що вигадали історію з вимаганням грошей, оскільки хотіли довше залишитися в Таїланді.

Чоловікам було висунуто звинувачення про порушення термінів перебування у країні. Крім того, їм можуть бути висунуті звинувачення за свідомо неправдиву заяву про вимагання грошей з боку поліції.

Після проведення розслідування, чоловіків буде депортовано з країни та внесено до чорного списку на в'їзд в Таїланд.

Previous article TAT у партнерстві з True-DTAC запустили спеціальну програму для експатів "Amazing Thailand Expat Privileges".
Next article Громадяни Китаю та росії очолили список іноземних покупців квартир у кондомініумах Таїланду.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields