Skip to content
Ситуація з забруднення повітря  частинками PM2,5 у Таїланді станом на 19 жовтня 2023 року.

Міністерство охорони здоров'я повідомило про зростання рівня забруднення повітря в Бангкоку та деяких провінціях Таїланду.

За даними Департаменту контролю з забруднення (PCD), сьогодні вранці концентрація дрібнодисперсного пилу досягла небезпечного рівня (від 28,7 до 55,2 мкг/м³) принаймні у 22 районах Бангкока, серед яких райони Bang Khun Thian, Din Daeng, Bueng Kum, Bang Phlat, Sathon, Khlong San.

Рівень забруднення повітря у Бангкоку

Також помірне забруднення повітря (жовтий рівень) було зафіксовано у північно-східних провінціях Таїланду, таких як Накхон Фаном, Мукдахан, Ясотхон, Нонґ Кхай та Убонратчатхані.

У червні цього року PCD знизив поріг, при якому рівні PM2,5 вважаються небезпечними, з 50 до 37,5 мкг/м³.

В департаменті повідомили, що підвищення рівня забруднення повітря частинками PM2,5 пов'язане зі збільшенням атмосферного тиску. За прогнозами, забруднення залишиться на "помаранчевому рівні" ще 1-2 дні.

Міністерство охорони здоров'я рекомендує відстежувати рівень забруднення повітря через застосунок Air4Thai або за допомогою сайту http://air4thai.pcd.go.th.
 
Згідно з офіційними даними, рівні якості повітря поділяються на:
 
Синій (дуже добре): небезпеки для здоров'я немає.
 
Зелений (помірний): небезпеки для здоров'я немає.
 
Жовтий (шкідливий для здоров'я): людям із захворюваннями дихальних шляхів слід уникати занять спортом на свіжому повітрі, а дітям та літнім людям слід обмежити час перебування на вулиці.
 
Помаранчевий (дуже шкідливий для здоров'я): людям із захворюваннями дихальних шляхів слід уникати активного відпочинку. Дітям та літнім людям слід обмежити час перебування на вулиці.
 
Червоний (небезпечний): слід уникати фізичних навантажень на вулиці, а людям із захворюваннями дихальних шляхів слід залишатися в приміщенні.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields