Skip to content
Інформація щодо сплати податок на прибуток з-за кордону

Управління доходів надасть додаткові роз'яснення, щодо сплати податку на кошти, які надходять до Таїланду з-за кордону.

Інформація про нововведення викликала хвилю обговорень і непорозуміння як у суспільстві, так і у фінансовому секторі.

Згідно з постановою № 61/2023, з 1 січня 2024 року фізичні особи, що проживають в Таїланді не менше 180 днів на рік і отримають дохід від роботи або активів за кордоном, мають сплатити податок на прибуток.

Лаван Саєнгсаніт, генеральний директор Управління доходів, пообіцяв найближчим часом провести слухання та фокус-групи для роз'яснення та обговорення нових правил, перш ніж вони набудуть чинності.

За інформацією тайських ЗМІ,  нововведення спрямоване на розв'язання проблеми нерівності доходів та може торкнутися насамперед резидентів, які торгують на іноземних фондових ринках, трейдерів криптовалюти та громадян Таїланду, які скористалися лазівкою та ввозили/переказували кошти до країни без сплати податків.

Раніше прем'єр-міністр Сеттха Тхавісін підкреслив важливість цього кроку, заявивши: «Деякі люди, можливо, незадоволені тим, що я копаюся в цій галузі, але нерівність є великою проблемою. Принцип оподаткування полягає в тому, що ви повинні сплачувати податок з доходу, який ви отримуєте, незалежно від того, яким чином ви його заробили, а не користуватися різними лазівками, щоб уникнути цього».

 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields