Skip to content
Затримані китайськи жебраки у Бангкоку.

8 китайців, заарештованих у Бангкоку за незаконне жебракування, імовірно пов'язані з мережею торговців людьми.

Усі затримані мали часткову чи повну відсутність кінцівок, а також опіки на тілі. Щоб викликати співчуття у перехожих, більшість з жебраків носили одяг, схожий на форму тайських студентів.

Затримана китаянка за жебракуіання біля ТЦ у Бангкоку

Під час розслідування було виявлено, що жебраки заробляли за місяць приблизно 1.8 млн бат, крім того, деякі з них в'їхали в країну нелегально.

Затримані заперечували причетність до людей, які займаються торгівлею людьми, та стверджували, що жебракували добровільно. 

Гроші, яки були знайдени у китайського жебрака у Бангкоку

Поліція Бангкока закликала громадськість повідомляти про будь-які випадки появи жебраків-іноземців за телефоном гарячої лінії 1300.

Поліція наголосила, що іноземні громадяни, які займаються жебрацтвом на вулицях Таїланду, будуть негайно депортовані з країни.

Громадянин Китаю,  який був затриманий за жебрацтво у Бангкоку

Особи, причетні до незаконного бізнесу з жебрацтвом на вулиці, можуть бути затримані на строк до трьох років та/або оштрафовані на 30 000 бат. За експлуатацію інвалідів або психічно хворих людей, передбачено тюремне ув'язнення на строк до п'яти років та/або штраф 50 000 бат.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields