Skip to content
Паспорти іноземців, які постраждали від шахарайства колишньої співробітниці мовної школи в Патаї

Колишню співробітницю мовної школи в Патайї затримали за підозрою у шахрайстві при продовженні віз іноземним громадянам.

За інформацією поліції, близько 100 іноземців заплатили жінці  кожен по 32 000 батів за продовження їх віз в імміграційній службі.

Однак жінка не повертала документи іноземцям у призначений час і не робила жодних продовжень, унаслідок чого багато хто з них прострочив терміни легального перебування в країні.

Паспорти іноземців, що постраждали від шахрайства з боку колишньої співробітниці мовної школи в Патайї

Затримана, 33-річна Супаваді Тонгной, заперечує звинувачення на її адресу та стверджує, що намагалася зробити продовженням віз.

На момент затримання у жінки було знайдено понад 40 паспортів іноземців, частину з яких було повернуто власникам.

Поліція Патайї та імміграційна служба провінції Чонбурі намагаються розв'язувати питання з постраждалими іноземцями, щоб уникнути можливих штрафів та депортації за порушення термінів перебування у Таїланді.

Мовна школа, де раніше працювала Супаваді, також опублікувала заяву про те, що жінка була звільнена на початку листопада, тому вони не несуть жодної відповідальності за її дії та завдані збитки.

Назва школи не розголошується поки триває розслідування.

Previous article Міністерства сільського господарства та навколишнього середовища пообіцяли вжити більш суворі заходи щодо фермерів, які щороку спалюють сільськогосподарські культури.
Next article Громадянин України потрапив у ДТП на Пхукеті.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields