Skip to content
Фермери підпалюють поля після збору врожаю в Таїланді

Міністерства сільського господарства та навколишнього середовища пообіцяли вжити більш суворі заходи щодо фермерів, які щороку спалюють сільськогосподарські культури.

Рівень забруднення повітря частинками PM2,5 у Таїланді значно зростає у період із грудня до березня.

Основними джерелами забруднення є транспортні та промислові викиди, а також поля, що підпалюють фермери після збору врожаю.

Губернаторам провінцій терміново надані листи з проханням посилити контроль з боку місцевих чиновників та запровадити суворі покарання для порушників.

Крім того, Міністерство сільського господарства розгляне питання про зупинення державних субсидій для фермерів, які мають на це право, якщо вони порушать закон, спалюючи свої поля.

В цей час фермери можуть отримати до 1000 бат за рай як субсидію на вирощування певних культур в окремих районах.

Також чиновники запропонували вести реєстрацію всіх виробників цукрової тростини та кукурудзи, оскільки спалювання цих двох культур найбільше впливає на забруднення повітря частинками PM2,5.

Як інформаційно-роз'яснювальну роботу, планується проведення навчальних семінарів, на яких фермерам буде пояснено про юридичні та екологічні наслідки від спалювання полів.

Previous article Уряд Таїланду вирішив відкласти введення туристичного збору у розмірі 300 бат для іноземців, що в'їжджають до країни.
Next article Колишню співробітницю мовної школи в Патайї затримали за підозрою у шахрайстві при продовженні віз іноземним громадянам.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields