Skip to content
Уряд Таїланду вирішив відкласти введення туристичного збору у розмірі 300 бат для іноземців, що в'їжджають до країни та ввести страхування.

Уряд Таїланду вирішив відкласти введення туристичного збору у розмірі 300 бат для іноземців, що в'їжджають до країни.

Прем'єр-міністр Сеттха Тхавісін доручив Міністерству туризму та спорту створити для всіх туристів комплексний страховий поліс. Сума покриття може становити до 500 000 бат у разі отриманих травм внаслідок нещасного випадку, та 1 мільйон бат у наслідок смерті.

Зі слів прем'єр-міністра, надання комплексної страховки всім туристам повинно підвищити їх  довіру до рівня безпеки в Таїланді.
 
Ймовірна причина подібної заяви пов'язана з двома інцидентами за участю туристів, які активно обговорюються тайськими ЗМІ останні два тижні. 
 
У першому випадку, туристу з Тайваню було відмовлено у наданні невідкладної медичної допомоги у приватній лікарні Бангкока, оскільки персонал клініки був не впевнений у тому, що їхні послуги будуть оплачені пацієнтом чи його родичами. Чоловік помер дорогою до іншої лікарні.
 
У другому випадку, турист з Ірландії в день вильоту з Таїланду потрапив до лікарні з лихоманкою Денге, яка пізніше спричинила різного роду ускладнення.
Чоловік лікується в приватній лікарні Бангкока, де його перебування в палаті інтенсивної терапії коштує 100 000 бат на день. Сім'я туриста відкрила збір коштів на оплату лікування та повернення його додому.
Previous article Метеорологічний департамент Таїланду випустив попередження про сильні дощі на півдні країни. 
Next article Міністерства сільського господарства та навколишнього середовища пообіцяли вжити більш суворі заходи щодо фермерів, які щороку спалюють сільськогосподарські культури.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields