Skip to content
Прем'єр-міністр Таїланду Сеттха Тхавісін

Кандидат від партії "Pheu Thai ", 60-річний Сеттха Тхавісін, був обраний 30-м прем'єр-міністром Таїланду. 

Згідно з офіційними даними, його кандидатуру підтримали 482 парламентарії.
Проти нього проголосували 165 членів парламенту, 81 утримався.
 
Представникі партії Pheu Thai під час голосування за прем'єр-міністра Таїланду
 
Сеттха Тавісін - колишній президент і виконавчий директор забудовника Sansiri Plc, другий за величиною компанії нерухомості в Таїланді.
 
Сеттха здобув ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) у галузі фінансів у Клермонтському університеті у США. Свою кар'єру почав як помічник менеджера з продукту в компанії P&G Thailand, а потім перейшов у сектор нерухомості.
 
"Для мене велика честь бути обраним 30-м прем'єр-міністром Таїланду. Я хотів би висловити вдячність усім громадянам Таїланду та шановним членам парламенту. Я зобов'язуюсь виконувати свої обов'язки в міру своїх здібностей і прагну підвищити якість життя всіх моїх співгромадян", заявив Сеттха.
 
Лідер партії «Рух вперед» Піта Лімджаронрат, прокоментував результати сьогоднішнього голосування. За його словами, новий уряд пішов всупереч із мандатом народу, отриманим на виборах.
 
Коментра лідера партії Move Forward щодо сьогоднішнього голосування за прем'єр-міністра Таїланда.
 
Він заявив, що новий уряд ніколи не зможе досягти змін у суспільстві та не заслуговує честі на тлі суспільного розчарування та підірваної довіри до влади.
 
Піта запевнив, що його партія ніколи не зрадить довіру народу та продовжить виконувати свої обіцянки.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields