Skip to content
Китайські туристи в Таїланді.

Кількість китайських туристів, що подорожують до Чіангмая, продовжує зменшуватися.

Чіангмай є дуже популярним напрямком у китайських туристів. Однак, попри скасування віз для громадян Китаю, кількість відвідувань значно зменшується.

Згідно зі статистикою, у серпні Чіангмай відвідали 21 568 китайських туристів, у вересні – 12 556, а за перші два тижні жовтня – 7 828.

Президент Асоціації туристичного бізнесу Чіангмая публічно заявив, що одна з причин зниження кількості китайських туристів - стрілянина в торговому центрі Siam Paragon в Бангкоку, під час якої загинули 3 особи, одна з яких була громадянкою Китаю.

До інших ймовірних причин належать невелика кількість міжнародних авіарейсів та високі ціни на авіаквитки.

Збільшення кількості рейсів можливо вже в наступному місяці, оскільки з 1 листопада Міжнародний аеропорт Чіангмая працюватиме  цілодобово. На початку польоти будуть здійснюватися до 1 годині ночі. 

Рішення про продовження годин роботи аеропорту було засновано за оцінкою впливу на довкілля (EIA), що була проведена у 2005 році.

Згідно з даними EIA, нічні польоти в аеропорту Чіангмая, у період з 22:00 до 7:00, не повинні перевищувати 6 відсотків від загальної кількості щоденних рейсів. Це означає, що в цей період аеропорт може виконувати максимум 12 рейсів.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields