Skip to content
Обшук у генерала Big Joke

Сьогодні вранці поліція провела обшук у будинку заступника начальника національної поліції генерала-полковника Сурачате Хакпарна.

Генерал Сурачате, відомий як "Big Joke", та члени його команди перебувають під слідством за підозрою у хабарництві. Згідно з даними кіберполіції, офіцери поліції вимагали хабар у розмірі 140 мільйонів бат від нелегальної мережі азартних ігор в інтернеті.

Обшук у генерала Big Joke

У межах досудового розслідування були видані ордери на арешт 30 поліцейських і ордер на обшук у будинку Big Joke, крім того, по справі вже затримано 11 офіцерів та цивільних осіб. 

Генерал-полковник Сурачате спочатку відмовив у обшуку його будинку, посилаючись на те, що йому треба обговорити це питання з генерал-лейтенантом Вораватом Ватнакхонбанчем, комісаром поліції бюро розслідування кіберзлочинів (CCIB).

Обшук у генерала Big Joke

Пізніше він дозволив провести обшук, під час якого не виявлено нічого незаконного. 

Сурачате заявив, що він не причетний до хабарництва і грального бізнесу, та готовий співпрацювати зі слідством. Він також заявив, що ордер на обшук не має жодного відношення до чуток про те, що він є кандидатом на посаду начальника національної поліції.

Обшук у генерала Big Joke

 

 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields