Skip to content
Водії таксі на Пхукеті провели черговий мітінг проти недобросовісної конкуренції серед онлайн-служб таксі.

Водії таксі на Пхукеті провели мітинг та черговий раз подали скаргу проти водіїв онлайн-служб таксі.

Вчора вдень понад 100 водіїв тук-туків, таксі та іншого громадського транспорту, влаштували стихійний мітинг біля адміністрації Пхукета.

Вони закликали владу захистити їх від недобросовісної конкуренції з боку як легальних, так і нелегальних водіїв, які працюють через мобільні застосунки, такі як Grab, Bolt та інші. 

Водії таксі на Пхукеті провели мітинг та черговий раз подали скаргу проти водіїв онлайн-служб таксі.

Водії розповіли місцевим ЗМІ про втрату заробітку, оскільки туристи та місцеві жителі обирають дешевші тарифи доступні в онлайн таксі.
Попри те, що водії цього транспорту також можуть брати замовлення через онлайн-сервіси, вони вважають тарифи цих служб нерентабельними.
 
Влада відреагувала на мітинг та провела зустріч із представниками водіїв, що протестували.
Основна скарга з боку водіїв полягала у тому, що недобросовісні конкуренти використовують особистий транспорт як таксі та порушують Закон про наземний транспорт.
 
Водії таксі на Пхукеті подали скаргу проти водіїв онлайн-служб таксі.
 
Окремо були згадані випадки виявлення людей з підробленими наклейками Car App, які Департамент наземного транспорту (PLTO) видає водіям, що мають дозвіл на роботу через мобільні застосунки.
 
Під час зустрічі влада пообіцяла розв'язати питання, пов'язані із таксі, та покарати всіх порушників закону.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields