Skip to content
Співак в Чіангмаї влаштував незвичайний перформанс, який викликав неоднозначну реакцію серед користувачів соціальних мереж

Несподіваний перформанс в одному із закладів Чіангмая, викликав неоднозначну реакцію в соціальних мережах.

На відео соліст групи MOONHUNTERS під час виступу облив свою ширінку легкозаймистою рідиною та підпалив її. Кілька секунд по тому, чоловік самостійно загасив полум'я. Судячи з реакції інших музикантів гурту, такий "фокус" він демонстрував неодноразово.
 
Деякі користувачі соціальних мереж виразили своє занепокоєння таким перформансом співака, оскільки він міг спричинити пожежу. Люди повідомляли, що стеля у закладі фактично зроблена з пінопласту, а полому'я могло швидко поширитися та завдати шкоди як людям, так і майну.
 
Обурені відгуки на відео з підпалом в пабі в Чіангмаї
 
Багато тайців в коментарях до відео нагадали про трагедію у бангкокському клубі Santika у 2009 році, коли внаслідок пожежі загинули 67 людей, а 222 людини отримали поранення. Офіційні причини пожежі так і не вдалося встановити. За однією з версій, спалах міг спровокувати запалений бенгальський вогник біля сцени. За іншою версією, піротехніка, яку запустили поруч із будівлею.
 
Також в серпні 2022 року в пабі "Mountain B" в Саттахіпі сталася пожежа, в результаті якої загинули 25 людей, а 38 отримали поранення. Ймовірна причина пожежі - коротке замикання.
 
Власник закладу, де стався незвичайний перформанс
 
Поліція Чіангмая відреагувала на це відео і запросила до відділення поліції соліста гурту та власника закладу. Обом їм було надано попередження.
Чоловіки, своєю чергою, попросили вибачення за інцидент та підтвердили, що такий перформанс більше не повториться.
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields