Skip to content
Підтопленні декілька провінцій на півдні Таїланду

Сильні дощі спричинили раптові повені у кількох провінціях на півдні Таїланду.

За даними Департаменту щодо запобігання та пом'якшення наслідків стихійних лих, за останні 3 дні через сильні дощі в провінціях Наратхіват, Яла та Паттані були підтопленні як мінімум 9697 домогосподарств у 13 округах.

Затоплені райони на півдні Таїланду

Згідно з даними супутників Агентства з розвитку геоінформатики та космічних технологій, паводкові води охопили понад 89 000 рай землі на півдні. Найбільше постраждала територія - рисові поля, площею 15 688 рай, а також інші сільськогосподарські території, розташовані поблизу річок, житлових районів і деяких транспортних шляхів.

Затоплені райони на півдні Таїланду

Метеорологічний департамент Таїланду раніше попереджав про сильні дощі та можливі повені сьогодні у п'яти провінціях, включаючи Накхонсітхаммарат, Пхатталунг, Сонгкхла, Паттані, Яла та Наратхіват. 

Затоплені райони на півдні Таїланду

Прем'єр-міністр Сеттха Тхавісін доручив заступнику міністра внутрішніх справ контролювати зусилля щодо ліквідації наслідків повені.

Previous article Відсьогодні у Чіангмаї відновив роботу міський автобус RTC Chiang Mai City Bus.
Next article За минулі вихідні в Сіамській затоці та Андаманському морі зафіксовано щонайменше 6 випадків затоплення морських суден.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields